Hakan Sabancı’nın yıllar önceki hali ortaya çıktı! Görenler tanıyamadı

Sosyete camiasının tanınan ismi Hakan Sabancı, son olarak ‘Bambaşka Biri’ adlı dizide yer alan oyuncu Hande Erçel ile yaşadığı aşkla adından söz ettiriyor.

Boş zamanlarının çoğunu birlikte yurt dışında tatil yaparak geçiren ikili, şimdilerde Japonya’da keyifli vakit geçiriyor.

EVLİLİK CEVABI

Geçtiğimiz aylarda muhabirlerle sohbet eden Erçel kendisine yöneltilen; “Sıra size geldi artık. Var mı evlilik düşünceniz?” sorusuna ise “Her şey çok güzel. Gayet iyi gidiyor” demekle yetinmişti.

DEĞİŞİMİ GÜNDEM OLMUŞTU

Sabancı ile ilişkisine dolu dizgin devam eden Hande Erçel’in bir dönem yaptırdığı estetikler ve geçirdiği değişim gündem olmuştu. Ünlü oyuncu geçirdiği evrimle eleştirilirken, Hakan Sabancı sessizliğini korumuştu. Bu sefer sosyetenin yakışıklı ismi değişimiyle sosyal medyanın diline düştü.

ANNESİ PAYLAŞTI

Hakan Sabancı’nın annesi Arzu Sabancı, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından arşiv fotoğraflarını gün yüzüne çıkardı. Sabancı’nın “Hacımın mezuniyeti” notuyla paylaştığı fotoğrafta Hakan Sabancı dikkat çekti.

“TURABİ İLE KARDEŞ GİBİ”

Şimdilerde gözde yakışıklılardan biri olan Hakan Sabancı’nın yıllar önceki haline sosyal medya kullanıcılarından: ‘Arzu Hanım oğlunu harcamış’, ‘Turabi ile kardeş gibi görünüyorlar’, ‘Bir an Turabi sandım’, ‘Hande Hakan’dan soğusun diye mi paylaştınız?’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x